Holzhotel Forsthofalm

Wellness Hotel  Forsthofalm leží priamo na zjazdovke  Saalbach Hinterglemm Leogang.  Ideálny hotel na zimnú dovolenku v rakúskych horách. Lyžovačka v Alpách v kombinácii s  úžasnou wellness ponukou v SKY SPA, denne jóga, zábava, bio kuchyňa a kokteily ako aj perfektné podmienky  pre váše pohodlné SKI IN – SKI OUT.  Objednajte si skvelé zimné ponuky alebo lyžiarke balíčky vo Forsthofalme v blízkosti Tirolska a v lyžiarskom stredisku  Saalbach. Náš drevený hotel  Forsthofalm v  Leogangu je aj ideálny východiskový bod pre  jedinečný zážitok pre skialpinistov, sánkarov, zimnú turistiku alebo výlet na snežniciach.

Aktiv
Aktívna dovolenka v horách v Rakúsku. Drevený  hotel  Forsthofalm je vďaka svojej polohe  na odľahlom mieste v  Alpách blízko Tirolska  ideálny hotel pre športovcov a aktívnych dovolenkárov. Objednajte si už teraz napínavé ponuky s témou príroda, hory a sloboda v Leogangu, na jar, v lete, na jeseň alebo na zimu. Zažite kombináciu wellnessu a aktívnej dovolenky počas romantickej dovolenky vo dvojici alebo na dovolenke s kamarátkami.
Bicyklovanie v cyklistickom parku, alebo na vyznačených cyklistických chodníkoch, horskej cyklistike, bicyklovaniu, E-Fatbike, Segways, turistike alebo feratách, všetkoje v aktívnom programe hotela Forsthofalm  Leogang, Saalbach.
Zažite poriadnu dávku adrenalínu počas  Flying Fox- letu a užite si potom atmosféru v lifestylovom hoteli Forsthofalm v Leogangu, Saalbachu.

Wellness
Vo wellnesshoteli Forsthofalm v Leogangu ma wellness svoj význam. V SKY SPA nájdete celoročne vyhrievaný strešný bazén, mäkkučké hniezdo, ako aj oddychovú zónu pre spoločne strávené chvíle na romantickej dovolenke vo dvojici v rakúskych horách. Alpy  a lyžiarsky región Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn sa dá nádherne obdivovať zo sauny  alebo z parnej sauny, ako aj z preskleného Kardio-Fitnescentra. Zážitok z jógy v hoteli 365 dní v roku. Zažiť jógovú dovolenku na horách. V SPANORAME sa ponoríte do sveta nálad počas masáží, ošetrení a špeciálnych procedúr. Zažite na jar, v lete, na jeseň alebo v zime hory a nádhernú prírodu a využite naše skvelé ponuky na svoju dovolenku vo wellness-hoteli.

Vegan
Využite individuálne ponuky našej biokuchyne  z grilu na drevenom uhlí. Špeciálne vegánske jedlá pre milovníkov zdravého stravovania a pre presvedčených vegánov si môžete užiť  vo wellness hoteli Forsthofalm v Leogangu. Bohatý denný výber počas vašej turistickej dovolenky, lyžovačky, wellness dovolenky alebo romantickej dovolenky vo dvojici je vám k dispozícii od raňajok až po večeru. Nakupujeme iba domáce prísady, prírodná chuť ostáva zachovaná a jedlá sú kreatívne a chutne pripravované. Prežite vašu dovolenku na alpskej pastvine, na nádhernej samote v strede hôr Salburgu a Rakúska a nechajte sa láskavo a kulinársky rozmaznávať.

Sommer
Letná dovolenka na horách v Leogangu v kombinácii s Wellness, Lifestyle, športovými aktivitami a  prírodou. Na nádhernej samote vo výške 1050m v drevenom hoteli Fortshofalm strávite vašu alpskú dovolenku a môžete si vybrať medzi turistikou, horskou cyklistikou, Flying Fox, lezením, elekrickými bicyklami, e-fatbikmi, alebo e-horskými bicyklami, Segways alebo výletmi v nádhernom regióne Saalbach Hinterglemm Leogang alebo Saalbach.  Spojte wellness s prírodou, pretože príroda je slobodm či už vo dvojici, ako mladomanželia počas  medových týždňov, v tehotenstve alebo aj ako milovník aktívnej dovolenky, ktorý hľadá zážitok z hôr. Vďaka blízkosti k Tirolsku a k národnému parku Vysoké Taury môžete počas svojej letnej dovolenky spraviť vzrušujúce výlety a používať našu Löwen Alpin Kartu, ktorá je počas leta v cene.

 

 


 

websLINE-Professional (c)opyright 2002-2022 by websLINE internet & marketing GmbH
Steak Grill Suite 180°

Info-Line+43 6583 8545

 

Booking-Line+43 6583 8545 55

Anreisedatum

Abreisedatum

Direkt buchst du
am cleversten
Themen
einblenden
Themen
ausblenden
Gutscheine von
der Forsthofalm Jetzt online bestellen
Beste Bewertungen
für unser Hotel Hotelbewertungen ansehen
Jetzt Buchen zum
Besten Preis Anfragen oder buchen