Hotel Forsthofalm

WINTER
Wellness  Hotel FORSTHOFALM leží přímo na sjezdovce Saalbach Hinterglemm Leogang. Ideální hotel na zimní dovolenou v rakouských horách. Lyžování v Alpách v kombinaci s úžasnou wellness nabídkou v SKY SPA, denně jóga, zábava, bio kuchyně a koktejly i perfektní podmínky pro váše pohodlné SKI IN - SKI OUT. Objednejte si skvělé zimní nabídky nebo lyžařské balíčky ve FORSTHOFALM v blízkosti Tyrolska a v lyžařském středisku Saalbach. Náš dřevěný hotel FORSTHOFALM v Leogangu je také ideální výchozí bod pro jedinečný zážitek pro skialpinisty, sáňkaře, zimní turistiku nebo výlet na sněžnicích.

Aktiv

Aktivní dovolená v horách v Rakousku. Dřevěný hotel FORSTHOFALM je díky své poloze na odlehlém místě v Alpách blízko Tyrolska ideální hotel pro sportovce a aktivních rekreantů. Objednejte si už nyní napínavé nabídky s tématem příroda, hory a svoboda v Leogang, na jaře, v létě, na podzim nebo na zimu. Zažijte kombinaci wellnessu a aktivní dovolené během romantické dovolené ve dvojici nebo na dovolené s kamarádkami.
Cyklistika v cyklistickém parku, nebo na vyznačených cyklistických stezkách, horské cyklistice, jízdě na kole, E-Fatbike, Segways, turistice nebo feráty, všetkoje v aktivním programu hotelu FORSTHOFALM Leogang, Saalbach.
Zažijte pořádnou dávku adrenalinu během Flying Fox- letu a užijte si pak atmosféru v lifestylovém hotelu FORSTHOFALM v Leogangu, Saalbachu.

Wellness
Ve wellnesshoteli FORSTHOFALM v Leogangu ma wellness svůj význam. V SKY SPA najdete celoročně vyhřívaný střešní bazén, měkkoučké hnízdo, jakož i odpočinkovou zónu pro společně strávené chvíle na romantické dovolené ve dvojici v rakouských horách. Alpy a lyžařský region Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn se dá nádherně obdivovat ze sauny nebo parní sauny, jakož i z proskleného Kardio-fitness centra. Zážitek z jógy v hotelu 365 dní v roce. Zažít jóga dovolenou na horách. V SPANORAME se ponoříte do světa nálad během masáží, ošetření a speciálních procedur. Zažijte na jaře, v létě, na podzim nebo v zimě hory a nádhernou přírodu a využijte naše skvělé nabídky na svou dovolenou ve wellness-hotelu.

Vegan
Wellnesshotel na horách, Wellnesshotel Leogang, objednat si wellness dovolenou, wellness dovolená léto, wellness dovolená zima, wellness dovolená jaro, wellness dovolená podzim, Jóga hotel na horách, Jóga dovolená na horách, Jóga v Leogangu, Hotel s jógou, wellness nabídky a jóga

Sommer

Letní dovolená na horách v Leogangu v kombinaci s Wellness, Lifestyle, sportovními aktivitami a přírodou. Na nádherné samotě ve výšce 1050m v dřevěném hotelu Fortshofalm strávíte vaši alpskou dovolenou a můžete si vybrat mezi turistikou, horskou cyklistikou, Flying Fox, lezením, elekrickými jízdními koly, e-fatbikmi nebo e-horskými koly, Segways nebo výlety v nádherném regionu Saalbach Hinterglemm Leogang nebo Saalbach. Spojte wellness s přírodou, protože příroda je sloboda ať už ve dvojici, jako novomanželé během líbánek, v těhotenství nebo i jako milovník aktivní dovolené, který hledá zážitek z hor. Díky blízkosti k Tyrolsku a k národnímu parku Vysoké Taury můžete během své letní dovolené udělat vzrušující výlety a používat naši Löwen Alpin Kartu, která je během léta v ceně.

Designhotel / Bio / Naturhotel
Dovolená v designovém hotelu FORSTHOFALM v Leogangu, Salzburgu, Rakousku. Náš přírodní hotel v horách leží na nádherné samotě a je celý z dřevěných trámů, ekologický a trvalý. Objednejte si pokoje a apartmány z měsíčního dřeva v našem Biohotelu v horách a užijte si bio-kuchyni na dřevěném uhlí v nejvyšší kvalitě. Bio-dovolenou v Rakousku zarezervovat, ať už v létě nebo v zimě, náš designový hotel v Leogangu nabízí romantické nabídky ve dvojici, pro páry, zamilované a romantiky. Skvělé nabídky v přírodním hotelu a v designovém hotelu a vše k tomu - turistika, cyklistika, wellness a aktivní dovolená.

 

websLINE-Professional (c)opyright 2002-2022 by websLINE internet & marketing GmbH
Steak Grill Fire Place

Info-Line+43 6583 8545

 

Booking-Line+43 6583 8545 55

Anreisedatum

Abreisedatum

Direkt buchst du
am cleversten
Themen
einblenden
Themen
ausblenden
Gutscheine von
der Forsthofalm Jetzt online bestellen
Beste Bewertungen
für unser Hotel Hotelbewertungen ansehen
Jetzt Buchen zum
Besten Preis Anfragen oder buchen